Франчайзинг “Мобілочка”

Почавши свій стрімкий розвиток в 2005 році, національна мережа портативної цифрової техніки МОБІЛОЧКА на сьогодні представлена ​​більш ніж 130 магазинами в 20 регіонах країни. Компанія кілька разів ставала лауреатом премії «Вибір року», за проведеними опитуваннями її впізнаваність перевищує 66% серед понад 2000 опитаних респондентів.

У 2014 році компанія ЦИФРОТЕХ отримала ексклюзивні права на використання бренду МОБІЛОЧКА. Ця успішна співпраця послужила новим імпульсом для розвитку і вдосконалення франчайзингової моделі.

Компанія МОБІЛОЧКА задає нові стандарти ведення мережевої торгівлі, вона асоціюється у покупців з високою якістю обслуговування і професіоналізмом команди. Постійне вдосконалення бізнес моделі компанії веде до зростання продажів і, в результаті, збільшення чистого прибутку.

Компанія ЦИФРОТЕХ запрошує до співпраці під мегапопулярним брендом МОБІЛОЧКА незалежних підприємців -власники магазинів цифрової техніки і засобів мобільного зв’язку і пропонує:

  • роботу під впізнаваним брендом МОБІЛОЧКА;
  • сертифікований товар за привабливими цінами;
  • своєчасну поставку товарів з логістичних регіональних центрів;
  • широкий асортимент товарів, що враховує потреби ринку і сучасні тренди;
  • оперативну комунікацію з регіональними відділеннями продажів;
  • маркетингові та рекламні кампанії для потенційних покупців, що призводять до збільшення обсягів продажів нових товарів в магазинах мережі.

Більш детальна інформація для партнерів представлена тут.

Контакти відділів продаж у регіонах
Івано-Франківськ