Xiaomi Mi TV

01.06.2021

Mi TV – це чудові 4К телевізори, за ціною смартфону (Mi TV 32 дюйми не є 4К).

Розглянемо їх основні переваги і чим вони відрізняються від конкурентів у цій ціновій категорії.

Перша відмінність у тому, що телевізори Xiaomi не просто 4К (як інші бренди), а 4К разом з технологією HDR10. (High Dynamic Range) Це означає, що світлі кольори виглядають світлішими, а темні темнішими, ніж на звичайних 4К екранах.

А це у свою чергу дає вам можливість насолоджуватися більш яскравішою картинкою.

Крім того, у Mi TV буде кращий звук ніж в більшості конкурентів, оскільки крім стандартної технології Dolby, Xiaomi пропонує цифрову театральну систему DTS HD. Ця технологія робить звук об’ємним, хоча в телевізорі встановлені два динаміка по 10 Ват.

Тобто завдяки технології зображення  4К HDR 10 і та звуку Dolby Audio + DTS HD ви будете насолоджуватися улюбленими фільмами, передачами чи відео в YouTube як ніколи до того!

Крім того, Mi TV – це розумний телевізор на Android TV. А це означає, що маєте доступ до всіх сервісів Google і набагато більше.  А унікальна система рекомендацій Patch Wall буде знаходити і пропонувати вам ще більше контенту, спираючись на ваші вподобання.

Більше того, з Google Assistant ваше життя стане ще більш комфортним, оскільки через голосовий помічник в пульті до телевізора, ви зможете керувати іншими розумними пристроями з екосистеми Xiaomi: роботами пилососами, розумними лампочками, очисниками повітря та ін.

Mi TV від Xiaomi – це однозначно один з найкрутіших продуктів компанії, які дуже полюбилися українцям. Mi TV – це Топ за свої гроші!  

Контакти відділів продаж у регіонах
Івано-Франківськ