Poco X3 NFC – це новий мега хіт від суббренду Xiaomi

02.03.2021

Золота середина! Напевно найкращий смартфон 2020 року у співвідношенні “ціна – якість”.

Poco X3 NFC – це новий мега хіт від суббренду Xiaomi.

Коли люди обирають собі смартфони, то вони хочуть, щоб всі програми “літали” і нічого не “зависало” (тобто потужний процесор), хочуть камеру професійного рівня для чудових фото і відео, хочуть щоб батарея довго тримала і не треба би було ходити з павербанками, звичайно хочуть щоб дизайн був крутий, ну і не хочуть щоб коштував дорого, правда?

Але реальність така, що більшість виробників для збереження доступної ціни, як правило, чимось жертвують: або процесром, або батареєю, швидкістю зарядки чи екраном. До недавнього часу, королями середньо-цінових смартфонів однозначно були гаджети серії Redmi Note. Але Poco X3 NFC кинув виклик навіть їм.

Poco  створили смартфон у якому є все те, що ви хочете і нічого з того, що ви не хочете! Але все по порядку.

Смартфони Poco з самого початку створювались як ігрові пристрої за найкащу ціну. А для сучасних надпотужних ігор потрібні не лише хороші процесори але і екрани з великою частотою оновлення, щоб картинка була плавною, а не розмитою як на більшості звичайних екранах.

І в Poco X3 NFC є напевно найсучасніший екран з частотою оновлення 120 Гц. Більшість інших смартфонів у цьому ціновому сегменті мають стандартні 60 Гц екрани. Картинка на Poco X3 надзвичайно плавна при перегляді будь якого контенту (від гортання стрічки в соцмережах до динамічних ігор).

А потужні стерео динаміки ще більше підкреслять зображення і створять ефект повного занурення!

Для сучасної людини напевно найважливішим у смартфоні є камера, за допомогою якої створюється контент для соц мереж і не тільки. І за допомогою 64 МП квадрокамерної системи в Poco X3 NFC ви зможете знімати і дуже чіткі фото, захоплювати ультра широкі кути, вивчати мікро світ, робити чудові портрети та фотографувати навіть в ночі. Не говорячи вже про можливість зйомки 4К відео та масу професійних режимів і налаштувань камери. Так би мовити, All Inclusive у смартфоні середнього цінового діапазону.

Звичайо, великочастотні екрани і ультра – мега потужні камери потребують хороших процесорів і батареї. І тут вони також одні з найкращих на ринку.

Батареї на 5160 мАг вистачить до двох днів використання у звичайному режимі, а за допомогою 33 Вт швидкої зарядки та технології ММТ ви зможете підзарядити свій пристрій набагото швидше ніж будь-який інший смартфон у цьому сегменті.

Одним словом, Poco X3 NFC – це УНІКАЛЬНИЙ смартфон. На сьогоднішній момент на ринку просто не існує аналогів, які б могли запропонувати краще співвідношення “ціни – якості”.

Poco X3 NFC – Все те, що ви хочете і нічого з того, що ви не хочете!

Контакти відділів продаж у регіонах
Івано-Франківськ