Поговоримо про Mi Robot

01.03.2021

Всі ми любимо жити в чистоті, але напевно не так багато людей люблять прибирати в помешканні, правда?

Сьогодні поговоримо про розумні роботи пилососи від Xiaomi, які зможуть полегшити вам життя, забравши на себе частину рутинних обов’язків по прибиранню оселі.

Ми будемо говорити саме про пилососи Xiaomi. У магазинах можна побачити кілька брендів роботів пилососів, які асоціюються з компанією Xiaomi, але насправді вони зовсім окремі. Наприклад бренди Roborock, Viomi, Huami, Deerma і т.д. – не окремі компанії, які не мають відношення до Xiaomi.

Так ось, для початку потрібно розібратися в системах навігації, очкільки це один з ключових факторів, який впливає на ціну робота плососа і на кінцевий вибір споживача.

На даний момент є чотири типи роботів пилососів: без Навігації, з гіроскопом, з датчиком vSLAM та з лазерним дальноміром LDS.

  • Без навігації. Це означає, що робот пилосос їздить у довільному порядку і орієнтується лише на датчики зіткнення, падіння і т.д. І при зіткненні з перешкодою, розвертається і змінює напрямок руху.
  • Гіроскоп. Маршрут планується, але завдяки вбудованому гіроскопу, маршрут може змінюватися.
  • vSLAM. Система визначає позиціонування через верхні точки розпізнавання та бачить куди переміщається, але не бачить, які перешкоди є знизу (столи, крісла, ліжка і т.д.) і реагує на інші датчики руху.
  • LDS. Робот пилосос сканує домашній інтер”єр завдяки лазерним променям  LDS датчика, тому інформація про відстані є більш точною.

Xiaomi пропонує три моделі роботів пилососів з різними системами навігації, а відповідно з різною вартістю.

Mi Robot Vacuum Mop Essentail – це робот пилосос з гіроскопом. Він має вбудований гіроскоп, який відстежує положення пилососа в просторі та 15 різних датчиків, які стежать за рухом робота, попереджаючи зіткнення чи падіння, допомогають об’їжджати перешкоди, виїжджати на килими чи поріжки тощо.

Візуально він відрізняється від інших моделей тим, що на кришці є тільки кнопка включення/виключення.

 

Mi Robot Vacuum Mop (Mop 1C) – це робот пилосос з технологією vSLAM, яка визначає позиціонування скануючи стелю і використовує цю інформацію для генерації карти приміщення, точного визначення місця розташування робота пилососа і побудови маршруту.

vSLAM – це алгоритм одночасної локалізації та складання карт (Visual Simultaneous Localization and Mapping). Цей пилосос можна розпізнати за об’єктивом на кришці, який власне і сканує верхні точки розпізнавання.

 

Mi Robot Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) – це робот пилосос з найбільш точною системою навігації – лазерним дальноміром LDS, який сканує, аналізує приміщення та будує карти в реальному часі. Примішення ділиться на зони, складається маршрут руху, для того щоб прибрати приміщення максимально ефективно і швидко.
Візуально такий робот пилосос відрізняється тим, що має невелику башту на кришці, де і розміщений лазерний датчик.

Крім того, всі роботи пилососи Xiaomi можуть здійснювати як сухе, так і вологе прибирання.

Також кожна модель має функцію автоматичної підзарядки. Це означає, що коли заряд батареї опуститься нижче мінімального показника в 20 %, пилосос автоматично повертається на док-станцію для підзарядки. Відновивши заряд батареї, пилосос продовжить прибирання з того місця, де він перервався.

І найголовніше, що всі роботи пилососи – розумні. Ви можете керувати своїм пилососом дистанційно, будучи наприклад на роботі, зі свого телефону через додаток Mi Home.

І ще одна вагома перевага роботів пилососів Xiaomi – доступніша ціна ніж в будь кого з конкурентів! Найдоступніший на ринку пилосос з гіроскопом – Mi Robot Vacuum Mop Essential, найдоступніший пилосос з технологією vSLAM – Mi Robot Vacuum Mop, а найдоступніший пилосос з лазерним дальноміром – це однозначно – Mi Robot Vacuum Mop Pro!

Коли ви обираєте робота пилососа, ви не просто купуєте домашнього помічника, ви даруєте собі масу вільного часу для того, щоб зайнятися приємнішими для вас справами. Зробіть собі і своїм близьким незамінний подарунок!

Контакти відділів продаж у регіонах
Івано-Франківськ