Мі 11 – один з найкращих смартфонів Xiaomi

14.04.2021

На початку 2021 року компанія Xiaomi випустила один з найкращих своїх смартфонів за всю історію існування компанії. Давайте розглянемо кілька ключових моментів, які підтверджують це.

Почнемо з моменту, кило ви просто берете смартфон до рук. Тактильні відчуття просто феноменальні. Незважаючи на найбільший екран у Мі серії, смартфон відчувається компактним, легким і дуже тонким. Цього ефекту Xiaomi досягнули за допомогою заокругленого корпусу і екрану зі всіх боків. Вам точно сподобаються тактильні відчуття від Мі 11. Смартфон дійсно і виглядає і відчувається дуже дорого!

Коли смартфон вже у ваших руках, то звичайно, що спочатку привертає вашу увагу екран смартфону. Великий WQHD+ AMOLED екран з неймовірними 10-бітними кольорами, які відтворюють максимальну кольорову гаму, яка дуже приємна для ваших очей. Ви будете насолоджуватися кожним моментом з вашим улюбленим Мі 11. Не даремно екран Мі 11 отримав найвищу відзнаку A+ рейтингу DisplayMate, завоювавши першість у 13 категоріях!

Ви напевно часто користуєтесь камерою, тому давайте поговоримо про неї. 108 МП камера ніби вже була у смартфонах Мі 10 і Мі 10Т Pro, але завдяки найпотужнішому у світі на сьогодні процесору Snapdragon 888, можливості камери у смартфоні Мі 11, незрівянно більші за своїх попередників.

Всіх переваг навіть не вмістиш у цю статтю,тому зупинимось на найголовнішому:

На цю камеру ви можете знімати фільми! В прямому сенсі: знімати фільми! Зауважу, що раніше рекламу смартфонів знімали на професійну апаратуру, але зараз рекламні ролики для Мі 11 знімають  на Мі11! Якість відео вас приємно здивує!

Крім того, вам також сподобається як смартфон знімає в умовах поганого освітлення. Нічний режим є не тільки на основній камері, як у попередніх моделях, а й на ультра ширококутному модулі та на селфі камері. Крім того у смартфоні є унікальний Ультранічний режим для відео, який забезпечить дуже хорошу видимість навіть за умов повної темряви.

З Мі 11 ви будете відчувати себе не тільки професійним фотографом, в й оператором і режисером! Перефразую Квентіна Тарантіно: “Якщо ви хоч колись мріяли знімати кіно, то вам не потрібно ні спеціальної освіти, ні професійної апаратури чи інших речей. Просто беріть свій Мі 11 і йдіть знімати кіно!”

Ще однією унікальною особливістю смартфону Мі 11 – є стерео динаміки від всесвітньо відомого бренду Harman Kardon, які вже майже 70 років роблять найкращий звук, наприклад для автомобілів преміум класу, таких як Мерседес та ін. Ви будете відчувати чудовий звук не тільки вухами, а й руками, тримаючи Мі 11 в руках.

З ємною батарею на 4600 мАг ви зможете на одному заряді користуватися смартфоном в звичайному режимі цілий день. В якщо треба терміново підзарядити смартфон, то ви зможете це зробити дуже швидко і легко найшвидшою серед флагманів зарядкою на 55 Вт або бездротовою зарядкою на 50 Вт. Підзарядка батареї ще ніколи не було настільки швидкою.

Мі 11 – це перший у світі смартфон з найпотужнішим на сьогодні процесором у світі – Qualcomm Snapdragon 888. Саме завдяки процесору, можлива підтримка всіх неймовірних можливостей смартфону, про які говорилося вище. Всі додатки, програми чи ігри – просто “літають”!

Одним словом, Мі 11 – це шедевр! Вам точно  сподобається!

 

Контакти відділів продаж у регіонах
Івано-Франківськ