Франчайзинг “Mi Store”

Торгівельна марка Xiaomi була офіційно зареєстрована в 2010 році, а вже в 2013 році бренд почав успішну експансію на зовнішні ринки. За такий короткий проміжок часу компанія впевнено зайняла одну з лідируючих позицій у світі на ринку техніки. На сьогоднішній день впізнаваність фірмового логотипу Xiaomi досягла неймовірних показників: важко знайти людину, яка б не тільки не чула, але і не мала досвіду користування пристроєм Xiaomi. Будучи офіційним представником Xiaomi в Україна, компанія ЦИФРОТЕХ запрошує до співпраці незалежних підприємців, які володіють спеціалізованими магазинами з продажу мобільних пристроїв і техніки.

Франчайзингова бізнес модель стане для всіх учасників взаємовигідним етапом в досягненні нових висот розвитку бізнесу. Партнери, які приєдналися до франшизі, отримують такі переваги від співпраці:

  • використання в роботі мега впізнаваного бренду Хiaomi.ua, що допоможе залучити ширшу аудиторію і буде сприяти збільшенню обсягів продажів;
  • отримання широкого асортименту офіційно представлених і минулих сертифікацію актуальних товарів за вигідними цінами;
  • професійна логістика та безперебійне постачання товарів з регіональних розподільних центрів;
  • оперативний зв’язок з персоналом регіональних центрів продажів;
  • регулярне проведення маркетингових та рекламних кампаній для кінцевих споживачів, спрямоване на збільшення обсягів продажів нових товарів. більш детальна інформація представлена ​​тут.
Контакти відділів продаж у регіонах
Івано-Франківськ