Redmi Note 10 5G і Poco M3 Pro 5G – Найдоступніші 5G смартфони!

8 July

Місія компанії Xiaomi – Інновації для кожного. І нові смартфони Redmi Note 10 5G і Poco M3 Pro 5G – це чергове підтвердження: 5G інновації зараз доступні для кожного!

У всьому світі 5G технології розвиваються дуже потужними темпами, тому все більше людей потребують смартфони нового покоління за доступними цінами.

2,5 речі які треба знати про Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro 5G:

1. Найпотужніший процесор в своєму ціновому сегменті.
2. Екран з частотою оновлення 90 Гц (тобто 90 разів на секунду).
2,5. Підтримка 2 SIM карти 5G.

Що це вам дає?
5G поки що в Україні немає, але через кілька років це технологія дійде до нас і ці смартфони будуть актуальні навіть і тоді, а всі інші подібні смартфони треба буде замінити. Тобто це інвестиція в майбутнє.

Екран з частотою оновлення 90 разів на секунду забезпечить вам набагато плавніше зображення. Для прикладу, стандарт інших смартфонів – 60 Гц. Тобто в цих смартфонах частота оновлення екрану на 50% більша. А це комфортніше і приємніше для очей.

Більше того, тут є технологія, яка автоматично підлаштовує частоту оновлення під той контент, який є на екрані: коли треба, то буде 30 разів на секунду (коли ви, наприклад, дивитеся відео зняте у 30 кадрів на секунду), або 50 чи 60 чи 90 разів на секунду.

Що це вам дасть, крім гарного зображення і комфорту для ваших очей?
Суттєву економію заряду батареї! Ви зможете довше користуватися смартфоном на одному заряді.

Жоден інший смартфон за такі гроші немає подібної технології!

Ну і серце будь якого смартфону – процесор Dimensity 700 з 7 нанометровим тех процесом (тоді як більшість конкурентів у цьому сегменті мають процесори на 11 чи 12 нм)

Ці смартфони будуть на 30% швидше виконувати свої завдання, а це суттєво економить заряд акумулятора.
Це однозначно найпотужніший процесор у цьому сегменті. Нагадаю вам, що 7 нм процесори інших брендів є в смартфонах які у 2-3 рази дорожчі.

По суті, це процесор флагманського рівня у смартфоні середньої цінової категорії.

 

Також тут є хороша потрійна камера на 48 Мп, що дасть вам можливість робити класні фотографії і велика батарея на 5000 мАг зі швидкою зарядкою, яка забезпечить автономну роботу смартфону до 2 днів на одному заряді.

 

Серед недоліків цього смартфону є відсутність стерео динаміків. Але більшість людей використовують навушники, коли слухають музику чи дивляться відео. Тому для більшості це не так суттєво.

Проте тут є підтримка NFC. Тобто ви можете, наприклад, здійснювати безконтактні платежі, а це дуже зручно!

Ну і стильний дизайн, як на мене, відіграє також важливу роль! Redmi Note 10 5G і Poco M3 Pro 5G виглядають і відчуваються дійсно стильно і дорого!

Contacts of sales departments in the regions