Poco M3 – Більше ніж ти очікуєш!

10 June

Poco М3 – ще один мега хіт від суббренду Xiaomi.

Коли люди обирають собі смартфони, в бюджетному сегменті, то як правило стикаються з тим, що в них багато чого немає. Наприклад є хороша батарея, але немає швидкої зарядки. Є безрамковий екран, але немає Full HD зображення. Немає хорошого звуку. Немає USB-C роз’єму і т.д.

Але POCO M3 дає більше ніж ви очікуєте!

Poco M3 має не просто великий екран, а великий Full High Definition + екран. Тоді, коли більшість конкурентів за ці гроші пропонують звичайний HD екран.

Щоб побачити переваги FHD+ екрану, просто подивіться на зображення. Зверніть увагу на цегляні стіни будинку. Картинка справа (FHD+) набагато чіткіша і насиченіша, правда?

Погодьтеся, що насолода від перегляду фільмів, ігор чи соцмереж буде набагато більшою на FHD+ екрані.

Більше того, Poco M3 оснащений стерео динаміками, що зробить занурення у фільми чи ігри ще глибшим та емоційнішим.

І Poco M3 чи не єдиний смартфон у цьому ціновому діапазоні з FHD+ екраном та стерео динаміками!

Крім того, Poco M3 – це напевно найдоступніший смартфон з 48 МП камерою. Звичайно тут також є сенсори для портретного режиму та макро фотографій. Але фотографії скажуть краще за будь-які слова. Просто подивіться на них!

Також, великою перевагою POCO M3 є потужний процесор Snapdragon 662. Це єдиний смартфон у бюджетному сегменті, який має процесор Snapdragon 6 серії з 11 нанометровим техпроцесом. Всі конкуренти в цьому сегменті мають або процесори Mediatek або Snapdragon максимум 4 серії (наприклад SD 450). А це означає, що POCO M3 буде трохи швидший, більш енергоощадний, з кращою графікою, підтримувати кращі аудіо кодеки і т.д.

 

І ще одна перевага Poco M3 – це величезна батарея на 6000 мАг зі швидкою зарядкою. Це означає, що ви можете назавжди забути про незручні і важкі павербанки, оскільки заряду цієї батареї вистачить навіть до двох днів  роботи у звичайному режимі.

Отже, Poco M3 – це заслужено один з найкращих варіантів смартфонів на даний момент. Poco M3 – це по суті смартфон середньої цінової категорії але за бюджетну ціну! POCO M3 – більше ніж ви очікуєте!

Contacts of sales departments in the regions