Найінноваційніший смартфон Xiaomi у 2020 році

15.02.2021

Вже були 108 МП камери, були батареї більше ніж 5000 мАг  і т.д. Ми досягли того моменту, коли мегапікселями і нанометрами вже нікого не здивуєш, правда? На передній план виходить не те, що всередині, а те, що можна робити за допомогою нових смартфонів.

І сьогодні ми поговоримо, про те, які неймовірні речі ви можете робити за допомогою найновіших смартфонів Мі 10Т.

 

Найперше – насолоджуватися контентом як ніколи до цього! У Мі 10Т встановлений абсолютно інноваційний екран, з найбільшою частотою оновлення на сьогодні – 144 Гц!

Ви напевно зауважували, що картинка може “смикатися” і “розмиватися” коли ви переглядаєте стрічку в соцмережах чи граєте в динамічні ігри. Це відбувається тому, що звичайний екран більшості смартфонів (з частотою оновлення 60 Гц) не встигає так швидко оновлюватися, як змінюється контент на екрані.

В смартфонах Мі 10Т екран оновлюється неймовірно швидко, тому картинка на екрані набагато плавніша, завдяки чому очі менше втомлюються і відчуття від перегляду набагато яскравіші!

З унікальною камерою у смартфоні Мі 10Т ви будете себе відчувати майже професійним фотографом та оператором. І я тут буду говорити не так про чудову якість фотографій знятих на 108 МП камеру (у Mi 10T Pro – 108 МП, у Mi 10T – 64 МП), як про режими і налаштування камери професійного рівня, завдяки яким ви зможете створювати неймовірний контент без сторонніх пристроїв чи програм.

Зверну вашу уваги лише на кілька особливостей камери:

  • Зйомка у найбільшому на сьогодні форматі відео 8К з можливістю, не призупиняючи запису, робити фотографії!
  • Зйомка фотографій в режимі довгої витримки (експозиції), яка дозволить вам робити чудові фотографії динамічних сцен в різних умовах. Кілька фотографій в режимах довгої експозиції розкажуть про свої переваги краще за будь-які слова.
  • Зйомка відео одночасно на фронтальну та основну камеру, завдяки якій ви можете створювати унікальний контент для сторіз в Інстаграм чи Тік-Ток, без додаткового складного монтажу на комп’ютері.

Звичайно, щоб забезпечити чудову роботу такої потужної камери і дисплей з частотою оновлення 144 Гц, смартфон Мі 10Т оснащений неймовірно автономною батареєю!

Завдяки найпотужнішому на сьогодні процесору Snapdragon 865 5G всі програми і додатки просто “літають” на вашому смартфоні, забезпечують найкращу графіку для неймовірно комфортного перегляду контенту. А блискавичність запуску програм та мега швидкість копіювання даних вас також здивують (завдяки найновішим технологіям оперативної пам’яті LPDDR 5 та постійної пам’яті UFS 3.0.)

Батарея на 5000 мАг у Мі 10Т не тільки одна з найбільший у флагманських смартфонах, але й з найшвидшою підзарядкою завдяки технології ММТ, яка заряджає починаючи з центру батареї, одночасно в обидві сторони при постійній швидкості як на початку так і в кінці (коли більшість акумуляторів заряджаються швидко на початку і повільно в кінці, маючи більше поточних втрат енергії)

Підсумовуючи скажу, що Мі 10Т насправді один з найбільших проривів 2020 року. Компанії Xiaomi вдалося не просто створити один з найбільш інноваційних флагманів року, забезпечивши користувачам ефект повного занурення, завдяки 144Гц екрану та потужним стерео динамікам і подарувавши відчуття себе професійним фотографом та оператором  завдяки професійним режимам та налаштуванням камери і не тільки.

Чудові емоції від користування Мі 10Т вам гарантовані!

Контакти відділів продаж у регіонах
Івано-Франківськ