loading

Розумна зубна щітка Xiaomi

Перше, що ми робимо зранку – вмиваємося і чистимо зуби. Ця звичка стала настільки рутинною, що ми робимо це на автоматі, навіть не задумуючись над самим процесом, правда?

Але сам процес дуже важливий і впливає в довгостроковому плані не тільки на здоров’я зубів і ясен, а й на весь організм.

Давайте сьогодні поговоримо про розумну зубну щітку від Xiaomi і те, яку неймовірну користь вона може вам принести.

Розумна зубна щітка синхронізується з вашим смартфоном за допомогою додатку Mi Home. Але про це трохи пізніше. Зараз давайте поговоримо про саме чищення зубів і як його правильно робити.

Правильно чистити – означає чистити їх в напрямку росту самої емалі, тобто вертикально, знизу-вверх. Але практично всі чистять горизонтально, тобто зправа-наліво чи зліва-направо.

Зубна щітка Xiaomi чистить правильно завдяки моторчику магнітної левітації, який рухає щітку зверху-вниз, створюючи вібрацію з частотою 31000 коливань на хвилину. Крім того, що сама щітка добре чистить зуби, вібрація, яка створюється утворює потужний потік повітря і зубної пасти, який ще краще відчищує зуби у важко доступних місцях між зубами та між зубами і яснами.

Виникає логічне запитання, а чим же розумна зубна щітка від Xiaomi відрізняється від електричних щіток, які продаються в аптеках чи магазинах.

По-перше самим моторчиком і частотою коливань, а по-друге самим методом чищення.

Частота коливань звичайних електричних зубних щіток – 7000-8000 коливань на хвилину, що значно менше потужності зубних щіток від Xiaomi. Крім того, у звичайних щітках, як правило, інша система і вони крутять самі насадки зі щетинками по кругу.

Саме завдяки методу чищення і магнітній левітації з частотою в 31000 коливань на хвилину, наші зубні щітки роблять свою роботу набагато ефективніше.

Більше того, тут дуже важлива якість та форма самих щетинок. Xiaomi використовує щетинки від американської компанії Du Pont, які відрізняються особливою формою та методом кріплення до щітки.

Кожна щетинка на зубних щітках Xiaomi полірована. Тобто вона не пошкоджує ясна та емаль. А особлива технологія впаювання щетинок в щітку робить щетину зубної щітки Xiaomi на 40% густішою ніж у звичайних щітках.

Потужний акумулятор дозволить працювати зубній щітці Xiaomi до 18 днів на одному заряді (при використанні щітки однією людиною протягом 2 хвилин зранку і ввечері).

А стандарт захисту від води IPX7 дозволяє зубній щітці витримувати повні короткочасні занурення в воду без будь-якої шкоди механізму.

Також слід зазначити, що ви можете вибирати різні режими чищення в залежності від індивідуальних вимог (режим новачків, для чутливих ясен, звичайний режим або відбілювання).

Ще однією унікальною особливістю зубної щітки Xiaomi є наявність шести датчиків, які моніторять процес чищення і показують через додаток Mi Home ефективність чищення зубів.

Наприклад, ви можете не до кінця вичищати задні зуби, не достатньо вичищати залишки їжі між зубами і яснами з правого чи лівого боку і т.д. А не знаючи цих важливих нюансів ви не можете їх виправити, правильно? Але ваш додаток проінформує ці важливі деталі і ви зможете коригувати якість чищення.

Одним словом, зубна щітка Xiaomi – це незамінний щоденний помічник який допоможе вам розумно чистити зуби, підтримуючи ротову порожнину в здоровому стані і можливо навіть рідше звертатися до стоматологів за лікуванням.

Варто лише один раз спробувати і ви вже не зможете уявити своє життя без цього чудо пристрою. До доброго звикаєш швидко, а до найкращого ще швидше!