loading

Automatic Umbrella Xiaomi – супер-надійна та компактна парасоля

Сьогодні ми поговоримо про ще один чудовий продукт від Xiaomi, який потрібний кожній людині!

Це парасоля, але не звичайна, а дуже інноваційна, як і бідь який продукт від наших китайських друзів.

Оскільки дощ падає не кожен день, то одна з найбільших вимог до парасолі – це легкість і компактність у складеному вигляді, щоб було зручно носити.

Але з іншого боку, коли іде дощ ми хочемо, щоб її розмір був якнайбільший, правда?

Xiaomi впоралася із цим завданням на УРА! Парасоля дійсно велика – 107 сантиметрів у розгорнутому вигляді, що дозволить навіть двом людям заховатися від зливи. Але у складеному вигляді вона настільки легенька (420 грам) і невелика (33 см), що ви можливо не відразу помітите її у своєму рюкзаку чи сумці!

Головна особливість парасолі від Xiaomi – це спеціальна водостійка тканина «Fonewr».

Водонепроникна  тканина парасолі ультралегенька і дуже високої щільності (210Т), що ефективно захистить Вас від дощу. Ця тканина має досить високий водовідштовхувальним індекс — 5.

Це означає, що навіть після сильного дощу Вам достатньо просто злегка струснути парасолю, щоб позбавитися від дощової води на ній. Тобто парасолю Xiaomi вам не треба буде щоразу довго сушити, перед тим, як скласти і покласти в сумку.

Але крім дощу парасоля чудово захищає вас також і від сонця.

Верхній шар тканини парасолі з покриттям UVoutex Fabrics, має високу стійкість кольору, міцність, непрозорість, чудову теплоізоляцію і надійний рівень захисту від УФ-випромінювання.

Також слід зазначити, що парасолю дуже зручно і легко відкривати і закривати. Для цього потрібно лише один раз натиснути на кнопку.

Механізм дуже якісний, тому і надійний, а сама ручка дуже зручно відчувається в руці.

Крім цього ручка парасолі має дуже міцну конструкцію (точність форми до 0.05 мм) та неймовірно гладку і дуже приємну на дотик поверхню.

А спиці парасольки вироблені з неймовірно легких і високоякісних матеріалів — алюмінію і скловолокна, які забезпечують надійність конструкції. Крім того, вони дуже стійкі до тертя і корозії.

А крім цього, механізми спиці настільки продумані, що ваша парасоля ніколи не вигнеться в іншу сторону від сильного пориву вітру.

Не парасоля, а одне задоволення!

Також слід сказати, що парасолі від Xiaomi пройшли суворий контроль і тестування на виробництві.
Механізм парасолі пройшов випробування на 1000 операцій відкриття / закриття, щоб гарантувати якість і надійність продукту.

Парасоля оснащена інноваційними зонтичними кульками вшитими в тканину, які захищають вас від гострих спиць і надають їй елегантність.
Тобто, дизайнери Xiaomi продумали кожну деталь до найменших дрібниць, щоб зробити ваш досвід користування нашими продуктами максимально комфортним  та приємним.

І все це щастя вартує просто смішні гроші.

Жодна інша парасоля настільки технологічна і зручна, як наша навіть близько не може зрівнятися з Xiaomi за ціною.

Парасоля від Xiaomi – це однозначно один з найкращих варіантів, які є на ринку.

Тобто, парасоля від Xiaomi – дуже легка і компактна у складеному вигляді, але напрочуд велика, коли її розкласти (дуже легко дві людини можуть сховатися від зливи).

Крім того, парасоля дуже добре захищає від дощу завдяки особливій водонепроникній тканині, яка струсується з поверхні одним змахом руки.

Парасоля дуже зручно відкривається і закривається одним натиском кнопки. А спиці не просто дуже міцні та надійні, а також неймовірно легкі.

Коротше кажучи,  парасоля від Xiaomi – це одне велике задоволення, яка прослужить вам багато-багато років!

Обов’язково купіть таку чудо парасольку не тільки собі, а й кожному члену вашої сім’ї! Вони будуть дуже задоволені!