loading

Mi Smart Sensor Set – Автоматизація вашого помешкання

Сьогодні спробуємо зазирнути у майбутнє і поговорити про те, чим невдовзі напевно будуть користуватися більшість людей у своїх помешканнях – набір датчиків для дому Mi Smart Sensor Set!

Насправді це серце екосистеми від компанії Xiaomi, з якою можуть синхронізуватися практично всі інші розумні пристрої для дому нашого улюбленого бренду.

Набір датчиків Mi Smart Sensor SET здійснює повний контроль за домашнім простором. Встановивши датчики і сенсори та з’єднавши їх з концентратором, ви будете знати, що відбувається у вашій оселі, навіть якщо перебуваєте на роботі або на прогулянці.

У набір входять: концентратор, два датчика руху, два датчика вікон, два датчика дверей і бездротова кнопка — вимикач.

Mi Control Hub — це центральний елемент набору. На його основі базується вся екосистема розумного будинку Mi.

Концентратор оснащений євровилкою, тому у вас не виникне труднощів при його підключенні. Ви можете з’єднати концентратор з іншими елементами системи та налаштувати власні сценарії їх роботи.

Більше того, Mi Control Hub перетворюється в елемент декору: ви зможете налаштувати його кольорове оформлення в залежності від інтер’єру кімнати і від особистих уподобань.

Встановлюючи колір концентратора ви можете обрати один з 16 млн. відтінків. Концентратор підтримує можливість запису MP3 (тільки для Android), завдяки цій функції він легко перетворюється в унікальний дверний дзвінок.

Датчики відкриття вікон і дверей встановлюються на спеціальні клейкі смужки, кожен пристрій складається з двох частин. Ви можете налаштувати Mi Window & Door Sensors таким чином, щоб освітлення в кімнаті включалося автоматично, коли відчиняються двері.

А якщо двері або вікна відкриються в той час, коли в будинку нікого не повинно бути, ви отримаєте відповідне повідомлення на свій смартфон.

Датчики руху Mi Motion Sensors контролюють простір за допомогою інфрачервоних сенсорів і точно визначають рух людини або домашньої тварини в зоні контролю.

Перебуваючи поза домом, ви зможете стежити за своїм домашнім вихованцем. Датчик повідомить про несанкціонований рух в кімнаті, про що ви отримаєте повідомлення на свій смартфон.

При відповідному налаштуванні датчики автоматично активують освітлення в кімнаті і інші розумні прилади, що входять в домашню екосистему.

Універсальна кнопка — вимикач Mi Wireless Switch — це дуже простий і зручний пристрій. Ви можете керувати кількома пристроями за допомогою однієї кнопки.

Кнопка не вимагає установки, ви зможете переміщати її по будинку, щоб у будь-який момент вімкнути або вимкнути розумні пристрої вашої екосистеми.

При програмуванні підтримується одинарне і подвійне натискання на кнопку.

Перед сном вам більше не потрібно підніматися, щоб вимкнути домашні прилади і світло. Досить просто натиснути на кнопку.

А коли ви прокинетесь і встанете з ліжка, то світло також автоматично включиться.

Для того щоб підключити всю систему Mi Smart Sensor SET потрібно зробити всього три простих кроки, підключившись до концентратора Mi Control Hub, а потім підключити його до вашої мережі Wi-Fi.

1. Вставити Mi Control Hub в розетку
2. Встановити та відкрити додаток Мі Home, у верхньому правому куті натиснути «+» і додати Mi Control Hub
3. Помістити решту датчиків у відповідні місця в помешканні

Mi Smart Sensor SET – це дійсно дуже корисне рішення для дому, яке може значно покращити як вашу безпеку у помешканні, так і заощадити  на енергоспоживанні, оскільки через нього ви можете контролювати ваші розумні електро-пристрої.

Варто лише спробувати і ви переконаєтеся у багатьох перевагах екосистеми від компанії Xiaomi.

Вже сьогодні ви можете перетворити ваше помешкання на розумне і жити як у фантастичних фільмах, де все керується розумними пристроями.