loading

Спиннер, GAPCHINSKA и Benya&Zubrik

Компанія Цифротех не змогла пройти повз модні тенденції цього сезону, та у її асортименті з’явилися супер модні аксесуари ТМ Nomi и Utty.

Детальніше

Захищені Nomi i245 и i4070

В ассортименте компании Цифротех появились две новые защищенные модели от бренда Nomi – это телефон i445 X-Treme и смартфон i4070 Iron-M.

Детальніше

Nomi Cam 360 D1

Бренд Nomi представляє екшен/смарт камеру Nomi Cam 360 D1. Цей пристрій дозволяє робити відео у форматі 360 градусів, тобто знімая яскраві моменти свого життя, ви не пропустите нічого навкруги. Щоб використовувати …

Детальніше

Конкурс «Франція: 10 років потому»

Протягом першого кварталу 2017р. компанія ЦИФРОТЕХ провела мотиваційну програму для своїх партнерів, у рамках якої більш ніж 250 компаній змагалися одна з одннією за перемогу у конкурсі «Франція: 10 років потому».

Детальніше

XIAOMI MI6

Нарешті компанія Xiaomi представила всій новий флагман Xiaomi Mi6, увагу до якого в компанії підігрівали давно. В підсумку була показана модель, виповнена зі склокераміки та металу, фішка смартфону у тому, що задня частина корпусу округлена з усіх 4-х боків, що виглядає по новому і повинно сприяти зручному хвату.

Детальніше