loading

MIUI – унікальна особливість смартфонів Xiaomi.

Сама компанія Xiaomi – особлива та унікальна!
Подумайте самі: практично всі виробники смартфонів у світі спочатку розробляли самі гаджети, а потім створювали програмне забезпечення до них.
А Xiaomi єдина компанія яка пішла зворотнім шляхом: спочатку вони створили прошивку, яку полюбили сотні тисяч користувачів різних смартфонів у всьому світі і тільки потім почали розробляти смартфони під неї.

Давайте з вами розберемось в чому ж унікальність прошивки MIUI (MI User Interface).

Дизайн

Xiaomi вдалося втамувати “біль” багатьох користувачів смартфонів у всьому світі.
На той час (2010 рік) існувало два варіанти програмного забезпечення для смартфонів: Android та IOS який був тільки в гаджетах від Apple.
Багатьом користувачам подобався інтуїтивно зрозумілий інтерфейс IOS але не подобалась ціна і те, що Apple самі вирішували чим користуватися споживачу, встановлюючи всі додатки по замовчуванню. Тобто не можливо було щось змінити під свої смаки і потреби.
А в Android не було такого зручного інтерфейсу, але будь який користувач міг налаштувати його під себе, так як він хоче, оскільки це відкрита операційна система.

Xiaomi об”єднали все найкраще від Android та IOS, створивши MIUI. Нова прошивка отримала такий же інтуїтивно зрозумілим дизайн як IOS та можливість налаштовувати її під себе, як в Android.

 

Можливості зміни інтерфейсу

Ви можете змінювати зовнішній вигляд за допомогою сотень різноманітних тем, при чому змінюються не тільки вигляд робочого столу, а буквально всі елементи оформлення операційної системи. Для цього достатньо завантажити вподобану тему з фірмового онлайн каталогу.

Розумні іконки

Ми звикли, що іконки додатків — це звичайні кнопки для запуску програм. У MIUI функції іконок розширені. Наприклад, свайп по іконці плеєра – покаже віконце з елементами керування переглядом, і на значку Календаря ви завжди побачите поточну дату, а на іконці Погоди — температуру за вікном.

Енергозбереження

Вбудована утиліта “Живлення” дозволить вашому смартфону довше пропрацювати на одній зарядці. Для цього вона використовує спеціальні енергозберігаючі профілі, перемикання між якими відбувається в залежності від заряду акумулятора або від часу доби.
Більше того, завдяки оптимізації прошивки MIUI простір, що охоплюється оперативною пам’яттю, зменшується на 30%, порівнюючи зі звичайним Android.

Блокування реклами

Компанія Xiaomi вирішила полегшити життя користувачам і вбудувала блокування реклами безпосередньо в систему. Працює воно досить надійно і вирізає рекламні банери практично у всіх додатках.

Очищення кеш-пам’яті і “сміття”

В операційній системі з часом накопичується дуже багато тимчасових файлів, видалених програм та іншого “сміття”. Вбудований очисник допоможе позбутися цієї проблеми і сам буде слідкувати за чистотою системи.

Запис дзвінків

Деколи буває дуже необхідно записати телефонну розмову, але немає можливості, правда? Xiaomi завжди на крок попереду, задовольняючи найвибагливіші побажання своїх користувачів. Вони  встановили таку функцію вже в стандартний менеджер дзвінків MIUI.

Дитячий режим і інші способи захисту

MIUI пропонує, за необхідності, закрити за допомогою відбитка пальця доступ до будь-якого додатку.
Якщо і цього не достатньо, то можна скористатися “Дитячим режимом”, в якому буде доступ тільки до зазначених програмами.
Погодьтесь, це дуже корисна річ для тих, в кого є діти, які не можуть і дня провести без вашого смартфону.

Регулярні оновлення

На даний момент у світі є ще близько 5 мільйонів людей які користуються першими версіями смартфонів Xiaomi. І навіть вони регулярно отримували оновлення на свої пристрої до MIUI 9.
10 версію MIUI деякі старі моделі не змогли, тому що їхня апаратна частина – застаріла та їх потужності недостатньо для новіших прошивок.
Тобто, якщо потужності вашого смартфону буде вистарчати, то ви завжди будете отримувати найновіші версії своєї прошивки MIUI та користуватися всіма перевагами які пропонує компанія Xiaomi на сьогоднішній день.

І список переваг прошивки MIUI можна продовжувати та продовжувати.

Підводячи підсумки, можна сказати, що Xiaomi створила дійсно особливу прошивку MIUI, яка може приємно здивувати навіть найвибагливішого користувача.
MIUI справедливо займає свою унікальну позицію на перетині двох “світів” Android та IOS.
А які ваші улюблені переваги MIUI?