loading

Смартфон Мі 9 – фаворит 2019 року!

Давайте обговоримо 5 основних переваг флагману 2019 року смартфону Мі 9 від компанії Xiaomi.

1. Фотографії професійного рівня

У смартфоні встановлено три камери: 48-мегапіксельна основна, 12-мегапіксельна із дворазовим оптичним зумом та ультраширококутна 117° камера із розширенням 16 мегапікселів.
Тобто у смартфоні встановлена камера з найбільшим у світі розширенням, на сьогоднішній день, яка дозволяє робити дійсно якісні фотографії та відчувати себе професійним фотографом!
В чому особливість цієї камери?

 

Люди дуже люблять подорожувати! Це факт.
Всім нам хочеться забрати із собою якнайбільше спогадів на все життя та зробити багато фотографій щоб вони нагадували наші мандрівки і викликали теплі спогади та емоції, правда?
І дуже часто, коли ти стоїш біля якогось пам’ятника, будинку чи гарної споруди, – вона не поміщається повністю в об’єктив фотокамери. У вас таке також траплялося, чи не так?

І треба відійти далі від об’єкту чи навіть перейти через дорогу, щоб на фотографії помістилося все, що ви хочете. А якщо ви перейшли через дорогу, то в кадр вже попадає і сама дорога, машини та інші люди, що псують фотографію.

Ультра ширококутна камера в Мі 9 – назавжди вирішила цю проблему. Ви натискаєте піктограму “Ультра широкий кут” і за долі секунди, нікуди не відходячи, – камера у вашому смартфоні вже охоплює весь об’єкт і робить чудову фотографію.

2. Надпотужний процесор

Процесор Snapdragon 855, який встановлений у смартфоні Мі 9 – напевно найпотужніший з усіх існуючих процесорів на сьогодні!

7 нанометровий техпроцес та частота процесора до 2,84 ГГц, забезпечать вам миттєве відкриття будь яких додатків та справжнє задоволення від швидкості навіть на найвибагливіших іграх.
Процесор вже закінчить задану вами дію ще до того, як ви заберете палець з іконки меню.

3. Стильний дизайн

 

Крім того, що смартфон з великим повноекранний Amoled дисплеєм та модним сьогодні каплевидним вирізом, – Мі 9 має унікальний дизайн.
Корпус створений за допомогою нанопокриття із графічним лазерним гравіюванням на нано рівні, завдяки чому досягається красиве переливання кольору.

Звичайно, екран і корпус захищені захисним склом Corning Gorilla Glass 6 і 5 покоління відповідно.

4. Зручна прошивка MIUI

Дуже багато користувачів вважають, що прошивка MIUI набагато зручніша Android, а щодо дизайну інтерфейсу, запросто може конкурувати з IOS.

Крім того, що MIUI має широкі можливості зміни інтерфейсу і налаштування на свій смак, безліч унікальних додатків від Xiaomi, потужного музичного плеєра та розумних іконок, прошивка відрізняється своєю ефективністю, використовуючи на 30% менше оперативної пам’яті для свого функціонування, ніж звичайний Android.

5. Доступніша ціна

Xiaomi, керуючись своєю місією створювати інноваційні продукти за найдоступнішими цінами, зробила одну з найкращих пропозицій на ринку, за співвідошенням “ціна – якість”.
При цінниках за флагмани конкурентів від 23000 грн до 30000 грн, Мі 9 обійдеться всього за 15000 грн, при подібних характеристиках.

Тобто, флагманські меделі конкурентів обійдуться на 50% — 100% дорожче ніж Mi 9, топовий смартфон від Xiaomi!

Завдяки своєму стильному дизайну, надпотужному процесору Snapdragon 855, дуже зручній прошивці MIUI, ультра ширококутній камері з найбільшим на сьогодні розширенням у 48 мегапікселів та найдоступнішій ціні, можна сміло стверджувати, що смартфон Мі 9 – безперечний фаворит 2019 року!
У співвідношенні “ціна – якість” – це одна з найкращих пропозицій на сьогодні на ринку!
Поспішіть стати щасливим володарем цього шедевру!