loading

Франчайзинг

Згідно проведених досліджень, бренд МОБІЛОЧКА як і раніше популярний серед споживачів: 66% жителів України знайомі з мережею МОБІЛОЧКА.

З 2005 р. мережа МОБІЛОЧКА успішно конкурувала з іншими рітейлерами у сфері портативної цифрової техніки, і неодноразово була лауреатом премії «Вибір Року».

У 2014 р. компанія ЦИФРОТЕХ отримала права на використання бренду МОБІЛОЧКА та почала розвиток однойменної франчайзингової мережі національного масштабу, яка на сьогодні налічує більш ніж 115 магазинів у 20 областях країни.

Тим самим, не тільки легендарний бренд отримав новий імпульс у своєму прогресі, а і усі партнери-франчайзери повірили в успіх франчайзингової ідеології МОБІЛОЧКА. Адже завдяки кардинальній зміні свого бізнесу – ребрендингу магазинів в МОБІЛОЧКУ, дотриманні мережевих стандартів, оптимізації бізнес-процесів – партнери досягають суттєвого приросту продажів, а це в свою чергу, веде до збільшення прибутку їхньої компанії. Тобто ми, разом з партнерами розвиваємо життєздатну та високоприбуткову національну мережу МОБІЛОЧКА, достойно конкуруючу с національними мережами.

Компанія Цифротех за допомогою своїх представників у регіонах запрошує до співпраці у плані франчайзингу МОБІЛОЧКА незалежних підприємців, керуючих спеціалізованими магазинами з продажу засобів мобільного зв’язку та іншої цифрової техніки.

Переваги які Покупці-партнери отримують від співпраці з нами:

  • оптимальний високоліквідний асортимент відповідно до потреб клієнтів і головними трендами ринку
  • офіційний сертифікований товар з гарантією якості і вигідних цін
  • безперебійні поставки з основного розподільного центру і з регіональних складів
  • оперативна щоденна комунікація з персональним регіональним менеджером з продажу
  • рекомендації клієнтам щодо формування оптимального асортименту і попередніх замовлень
  • регулярне проведення маркетингових активностей, як для самих партнерів, так і для кінцевих споживачів в їх магазинах

Детальніше ознайомитися з франчайзинговим проектом МОБІЛОЧКА Ви можете тут mo.ua