loading

Компанія Цифротех – це національний дистриб’ютор цифрової техніки, портативної електроніки, дрібної побутової техніки та сервісів операторів мобільного зв’язку.

Компанія працює на ринку України з 2004 року, а поставки за кордон здійснює з 2017 року.  Цифротех має чималий досвід в B2B продажах та просуванні всесвітньо-відомих та молодих інноваційних брендів. Серед партнерів Цифротех такі компанії, як  SAMSUNG, HUAWEI, SONY. А для таких брендів як NOMI, XIAOMI (Mi), ZTE, VIVO, SONY PLAYSTATION (PS), ROVER компанія є ключовим дистриб’ютором.

Цифротех збільшує продажі партнерів та ринкову частку виробників, формуючи ринок смарт-пристроїв, завдяки синергії унікального асортименту, максимальної дистрибуції та експертизи в роздрібних продажах

Тож для реалізації нашої місії та максимального комфорту наших партнерів ми створили 17 філій по всій Україні. Філії різні за структурою та кількістю працівників, але це завжди професійна команда, яка робить все можливе для досягнення найвищого результату та максимального задоволення клієнтів.

Доставка повного асортименту майже по всій Україні здійснюється всього за 1 день. В деякі, найтихіші куточки – за 2 дні.

При цьому досить широкий асортимент аксесуарів та навіть невелику кількість телефонів можна придбати просто зі складу філії вашого регіону.

 

Якщо ви бережете свій час і намагаєтеся зробити максимум роботи автоматично, до ваших послуг високотехнологічний B2B портал, на якому наші партнери можуть зробити майже все: замовити розсилку прайс- листа, обрати асортимент для свого магазину, подивившись характеристики та зображення товару, переглянути акції, зробити замовлення, сформувати акти звірки. І все це 7 днів на тиждень, 24 години на добу!

А маючи власних IT-спеціалістів, можна взагалі налаштувати автоматичні замовлення по API.

 

Партнерам, які замислилися над відкриттям магазинів під серйозним, добре знайомим брендом, ми пропонуємо участь у програмі франчайзингу – Мобілочка. Зараз проєкт нараховує близько 130 торгових точок по всій Україні. Учасники отримують окрему маркетингову підтримку, рекомендації щодо матриці та представлення товару в точці.   Докладніше про участь у франчайзинговому проєкті можна дізнатися за посиланням тут.

Крім бренду Мобілочка Цифротех також курує проєкт франчайзингу 2 ступеню по бренду Мі. Тобто наші партнери мають можливість відкрити офіційну торгівельну точку під відомим світовим брендом Мі.

Ми добре розуміємо, що наше завдання – це не тільки зручне відвантаження партнеру, а й піклування про найефективніші продажі нашого товару безпосередньо з полиці.

 

 

Наша польова команда допомагає максимально збільшити продажі в торгівельних точках. Мерчандайзери в найбільших містах України проводять міні-тренінги по продуктах безпосередньо в магазинах, знаходять відповіді на питання, які є в продавців щодо ексклюзивних брендів, допомагають їм максимально задовольнити запити покупців, перевіряють викладку узгодженого асортименту. Зведену інформацію  по моніторингах можуть отримувати усі партнери, які беруть у ньому участь.

 

Співпраця з нами також дає можливість виховувати та навчати продавців. З цією метою компанія Цифротех два рази на рік проводить очні (авдиторні) тренінги, на яких вчить правильно спілкуватися з покупцями, підкреслюючи переваги товару ексклюзивних брендів. А ще, крім цього, протягом року інформаційно підтримує партнерів, проводячи он-лайн навчання. В розробці навчальний портал для партнерів, завдяки якому можна буде отримати інформацію по продуктах в будь-який зручний для час, а потім перевірити свої знання.