loading

Розумний чайник Xiaomi

Подумайте, без яких електроприладів на кухні ви не уявляєте свого життя? Напевно ви одразу подумаєте про чайник, правда? Ми щодня користуємося чайниками і навіть не задумуємося як сильно вони вкорінилися в наше повсякденне життя, чи не так?

Давайте сьогодні поговоримо не просто про чайник, а розумний чайник від Xiaomi, який може ще більше полегшити вам життя.

Так в чому ж розумність?
В тому, що в цьому чайнику можна не тільки кип’ятити воду, а й нагрівати її на задану вами температуру від 40 градусів та керувати ним з вашого смартфону.

Напевно ви не раз зтикалися з тим, що вам треба нагріти воду на якусь певну температуру. Всім відомо, що занадто велика температура може розрушати вітаміни та інші корисні речовини.

Наприклад, для того щоб зберегти всю користь меду, температура має бути не вища 60 градусів, молочна суміш для дітей має готуватися при 40-50 градусах, чай зберігає всю користь при заварюванні у воді не більше 80 градусів, а ідеальне еспрессо готується при 92-95 градусах.

Ці всі нюанси продумані в розумному чайнику Xiaomi.
Ви можете нагрівати воду від 40 градусів з кроком в 5 градусів, а також поставити чайник в режим термоса, який буде підтримувати задану вами температуру протягом 12 годин. Також з режиму термоса ви можете включати чайник дистанційно (зі спальні чи з іншої кімнати), не знаходячись біля нього.

Для цього вам треба лише завантажити з Play Market чи App Store додаток Mi Home, встановити його, синхронізувати зі своїм розумним чайником та задавати всі необхідні параметри.

Крім того, в чайнику передбачений захист від протікання, опіків та короткого замикання. Чайник має цільну колбу з дуже якісної нержавіючої сталі 304 серії, яка зовні вкрита шаром пластику, що зменшує температуру чайнику на дотик та не допустить опіків від кип’ятку.

Термодатчик японської компанії Shibaura, на дні чайнику надійно зпаяний з дном, що не дозволить воді протікати.

Ще одним елементом захисту є кришка яка, при натисканні кнопки, відкривається на 45 градусів, щоб пари від кип’ятку не ошпарили обличчя. А рукою ви можете відкрити кришку повністю (максимальний кут – 80 градусів).

Більше того, чайник має мінімалістичний і стильний дизайн, що дозволить йому вписатися у будь-який інтер’єр помешкання чи офісу.

Тобто, розумний чайник зможе швидко закип’ятити воду чи нагріти її від 40 до 100 градусів. Цільнометалева колба та якісні комплектуючі забезпечить довговічність пристрою, а пластиковий корпус, навколо колби захистить вас від опіків.

Можливість керувати чайником зі смартфону значно прискорить і полегшить ваше щоденне життя на кухні. А стильний дизайн завжди буде тішити ваше око і дарувати позитивні емоції.

Це насправді унікальний пристрій. І всі ці переваги ви можете отримати за дуже доступну ціну.

Чайник від Xiaomi – черговий доказ втілення в життя місії компанії – ”Інновації для кожного”. Дійсно кожен може полегшити своє повсякденне життя інноваційним розумним чайником, який може собі дозволити.

А який магазин техніки найближчий до вас, де можна придбати цей витвір мистецтва?