loading

Розумни лампи від Xiaomi

Сьогодні ми поговоримо про ще одні чудові продукти для дому від Xiaomi – розумні лампи. Розберемо кілька найпопулярніших моделей:

Інноваційна настільна лампа Xiaomi Mijia Table LED light та Нічна лампа Mi.

Вони насправді розумні і просто створені для комфорту.

Інноваційна настільна лампа Xiaomi Mijia Table LED light

Оскільки дощ падає не кожен день, то одна з найбільших вимог до При мінімальних габаритах приладу високоефективні діоди забезпечують максимальну освітленість робочої зони. Використовуйте один з чотирьох режимів сенсорного регулювання яскравості, щоб ваш відпочинок був більш комфортним, а робочий процес — більш ефективним.

інноваційна лампа відповідає вашим інтересам, адже оснащена режимом для читання. Прилад регулює яскравість і колірну температуру, щоб запобігти втомі очей. Тепер ви можете комфортно влаштуватися за робочим столом, щоб зануритися в художні світи, вивчити останні випуски глянцю або насолодитися читанням бізнес-літератури.

Легкий подих світла завдяки спеціальним режимам фокусування ви можете повноцінно розслабитися після роботи з текстовими документами або графікою. Налаштуйте тривалість фокусування і період відпочинку за допомогою спеціального додатку. MiJia Table LED light нагадає вам про необхідному перерві, сприяючи не лише підвищенню особистої ефективності, а й збереженню здоров’я ваших очей.

Розробники Xiaomi створили дійсно компактну і стильну настільну лампу, що забезпечує якісне освітлення всієї робочої поверхні. Ідеально вивірений корпус відповідає постулатам мінімалізму, що робить прилад акцентним елементом сучасного інтер’єру. Міцні матеріали і надійна конструкція сприяють тривалому терміну експлуатації. Mijia Table LED light — елегантна деталь вашого Smart-будинку.

Xiaomi Mijia Table створює оптимальні умови для роботи за комп’ютером. При кольоровій температурі 2700К відбувається фільтрація синьої складової спектру, що робить взаємодію з ПК більш комфортним. Робота з текстом, обробка графіки, відеомонтаж — нова LED-лампа Xiaomi допоможе підвищити вашу ефективність при виконанні кожного завдання.

Режим KidЗ турботою про вашу дитину. Новинка розроблена з урахуванням міжнародних стандартів безпеки. Пристрій успішно пройшло сертифікацію в галузі біобезпеки, підтвердивши оптимальні умови освітлення для дітей. Поки дитина займається пізнанням світу, Mijia Table LED light піклується про збереження здоров’я очей. У вашому розпорядженні — інноваційні рішення, які відповідають динаміці сучасного життя.

Ще один шедевр від наших друзів з Піднебесної — Нічна лампа Mi, тільки вдумайтесь – на 16 мільйонах кольорів із сенорним керуванням та підключенням по Wi-Fi!

Нічна лампа Mi пропонує віртуальний калейдоскоп кольорів. Підбирайте освітлення під свій настрій. Налаштовуйте її в залежності від того, чим ви хочете займатися: ігри, читання і т.д. Швидко та легко налаштовуйте яскравість для ще більшого комфорту та кращого сну. Ви більше не повинні самі підлаштовуватися під освітлення — тепер освітлення підлаштовується під вас.

Нічна лампа Mi використовує дворежимний чіп Wi-Fi + Bluetooth, який дозволяє швидко керувати лампою через смартфон. Ви можете навіть налаштовувати яскравість освітлення лампи Мі в залежності від температури приміщення за допомогою сумісного датчика температури.

У верхній частині пристрою знаходиться великий сенсорний екран, який дозволяє легко контролювати яскравість, колір та режим освітлення.

Ви можете прив’язати ваш Mi Band для автоматичного відключення лампи під час сну. Ідеально підходить для будь-якого віку для забезпечення спокійного сну та прекрасного освітлення впродовж дня.

Унікальна оптична технологія та запатентована технологія світла разом із світлодіодними лампами OSRAM високої якості забезпечують природнє освітлення з індексом у 95 балів. Абажур лампи має унікальний колір лиття, а підставка проходить через спеціальну обробку для забезпечення ідеальної текстури та зовнішнього вигляду. Нічна лампа Mi — це стильне доповнення для будь-якого дому.