loading

Redmi TV – 70 дюймовий 4К Smart телевізор за ціною смартфона

Ми давно перестали сильно дивуватися новинкам від Xiaomi, оскільки це вже закономірність – чи не кожен продукт розширює межі можливого і викликає подив.

Але цього разу наші китайські друзі зробили справжню революцію в телевізорах, презентувавши величезний 4К Смарт телевізор за ціною вдвічі меншу за подібний аналог в найближчого конкурента.

Сьогодні поговоримо про новий телевізор – Redmi TV!

.

Давайте уявимо собі розміри самого телевізора, оскільки більшість людей не зовсім розуміють скільки це є 70 дюймів.

70 дюймів це 1 метр та 77,8 сантиметрів! Це зріст досить високої людини! Уявіть собі телевізор з екраном в людський ріст!

Тільки подумайте які емоції та відчуття ви будете переживати, насолоджуючись переглядом улюбленого фільму на такому екрані.

Новинка відповідає формату 4K: тобто роздільна здатність становить 3840 × 2160 пікселів. Є підтримка HDR, а також Dolby Audio і DTS-HD.

Абревіатура HDR розшифровується як «High Dynamic Range», тобто розширений динамічний діапазон. «Розширення» в даному випадку означає більш високу пікову яскравість і велику темряву там, де світла не повинно бути.

Як наслідок збільшення градації яскравості, забезпечує і більшу різноманітність відтінків всіх кольорів: синього, червоного, зеленого та їх комбінацій. Тобто, сенс HDR полягає в тому, щоб показати більш контрастне і повнокольорірне зображення.

Апаратною основою служить 64-бітний процесор Amlogic, що містить чотири ядра ARM Cortex-A53 з тактовою частотою до 1,5 ГГц.

Amlogic – це всесвітньо відомий бренд, який за багатьма показниками збільшує швидкість виконання будь-яких команд. Процесори Amlogic  відрізняються високою продуктивністю та максимальною стабільністю.

Redmi TV оснащений 2 Гігабайтами оперативної пам’яті, флеш-накопичувачем місткістю 16 Гігабайт, двохдіапазонний (2,4 ГГц / 5 ГГц) адаптером бездротового зв’язку Wi-Fi і контролером Bluetooth 4.2.

Набір інтерфейсів включає гніздо для мережевого Ethernet-кабелю, три роз’єми HDMI і два порти USB. Як програмна оболонка використовується Xiaomi PatchWall.

До комплекту поставки входить пульт дистанційного керування з підтримкою Bluetooth.

Для найкращого занурення у відео на екрані виробник рекомендує дивитися телевізор не відстані від 1,9 до 2,8 метрів від екрану. При такій відстані забезпечується максимальне задоволення від перегляду!

Додамо, що зараз телевізори Xiaomi користуються досить високою популярністю. Тому можна очікувати, що і 4К Redmi телевізори також будуть розкуповуватися на УРА!. Придбати телевізор можна буде за орієнтовною ціною в 500 євро.

Отже новий 4K Smart телевізор з діагоналлю 70 дюймів від Redmi – це БОМБА!

Дійсно чудові характеристики забезпечать не тільки повне задоволення від перегляду улюблених фільмів чи передач, але і тотальне задоволення від вартості, оскільки всі решта телевізори з такими характеристиками мінімум вдвічі дорожчі!

Тільки увіть собі натовпи людей з палаючими очима у ваших магазинах, які вже хочуть купити цей диво телевізор за ціною смартфона.