loading

В чому секрет феноменального успіху компанії Xiaomi?

В любові! В любові до своєї справи і до людей, яка трансформувалася в місію компанії!

Щоб краще це зрозуміти давайте пригадаємо з чого все починалося.

 

Засновник компанії Лей Цзюнь, у 1992 році почав працювати інженером в компанії Kingsoft, яка займалася розробкою програмного забезпечення. І вже у 1998 році він став генеральним директором Kingsoft.
Паралельно, у 2000 році Лей Цзюнь створив сайт Joyo.com, розроблений для заватнаження книг, музики та медіафайлів. А у 2004 році Лей Цзюнь продав Joyo.com компанії Amazon.com за 75 млн. доларів США.

 

 

У квітні 2010 року Лей Цзюнь разом з друзями заснував компанію Xiaomi. В компанії було 8 співзасновників, 5 з них мали міжнародний досвід в Google, Microsoft, Motorolla та деяких інших відомих компаніях. Кожен із засновників став фінансово незалежним до того, як вони заснували Xiaomi, тому вони зібралися разом, щоб здійснити мрії.

Перший же продукт Xiaomi справедливо завоював прихильність сотень тисяч користувачів! Це була прошивка для смартфонів MIUI на базі Android, яка об’єднала в собі багатофункціональність від Android, а також дизайн і зрозумілість від IOS.

І вже у 2011 році компанія випустила в світ свій перший смартфон МІ 1. А смартфон Мі 2, який випустили наступного року, буквально “підірвав” ринок, першу партію якого розкупили через інтернет всього за три хвилини!

Смартфонами MI 2 навіть зараз ще користуються майже 5 мільйонів людей по всьому світу і досі отримують оновлення прошивки MIUI!

Починаючи з 2013 року компанія почала виробляти крім смартфонів, ще й телевізори, планшети, фітнес-трекери, екшн-камери та багато інших продуктів. Але це було тільки початком.
З 2014 року Xiaomi вийшла на міжнародний ринок, стрімко підкорюючи серця користувачів своїми інноваційними і доступними продуктами.

І зараз компанія створює все більше і більше дійсно інноваційних розумних продуктів, які покращують щоденне життя мільйонів людей по всьому світу, за допомогою Краудфандингу Xiaomi (через сайт www.xiaomiyoupin.com) та інвестиції в різноманітні стартапи, які відпоідають місії компанії.

Адже Місія компанії – “Інновації для кожного” – це і є секрет успіху Xiaomi!
Зробити інновації доступними для кожного, створюючи максимально якісні розумні продукти за мінімальною ціною!

Отже, В чому секрет феноменального успіху компанії Xiaomi?
В любові! В любові до своєї справи і до людей! Якщо ви любите те, що робите – ви будете успішними!
І кожен новий продукт Xiaomi, який розкуповується мільйонами людей по всьому світу, які щиро люблять компанію і те, що вона робить, черговий раз підтверджує правильність обраної філософії бізнесу.